Medewerkers

Ann-Sophie Vandeputte (deskundige Steunpunt)

09/267 78 01

ann-sophie.vandeputte@oost-vlaanderen.be

Mireille Decabooter (administratief medewerker Steunpunt)

09/267 72 68

mireille.decabooter@oost-vlaanderen.be

Joke Batsleer (beleidsmedewerker communicatie klimaat en energie)

09/267 78 05

joke.batsleer@oost-vlaanderen.be

 Kim Rienckens (Beleidsmedewerker Klimaat)

09/267 78 15
kim.rienckens@oost-vlaanderen.be 

Katrijn Gijsel (beleidsmedewerker klimaat)

09/267 78 49

katrijn.gijsel@oost-vlaanderen.be

Irène Rauch (beleidsmedewerker klimaat en projectleider Cool Towns)

09/267 78 51

irene.rauch@oost-vlaanderen.be

Tycho Van Hauwaert (beleidsmedewerker klimaat)

09/267 78 52

tycho.van.hauwaert@oost-vlaanderen.be

Simon Verpoest (deskundige energie en klimaat)

09/267 78 09

simon.verpoest@oost-vlaanderen.be