Medewerkers

 

Goedele De Vos (Coördinator)

09/267 78 38
goedele.de.vos@oost-vlaanderen.be 

 

 

Ann-Sophie Vandeputte (deskundige Steunpunt)

09/267 78 01

ann-sophie.vandeputte@oost-vlaanderen.be

Bart Van Hulle (beleidsmedewerker Steunpunt)

09/267 75 24

bart.van.hulle@oost-vlaanderen.be

Mireille Decabooter (administratief medewerker Steunpunt)

09/267 72 68

mireille.decabooter@oost-vlaanderen.be

Joke Batsleer (beleidsmedewerker communicatie klimaat en energie)

09/267 78 05

joke.batsleer@oost-vlaanderen.be

 

Saskia Van der Stricht (Beleidsmedewerker energie)

09/267 78 16
saskia.van.der.stricht@oost-vlaanderen.be 

 

 

Kim Rienckens (Beleidsmedewerker Klimaat)

09/267 78 15
kim.rienckens@oost-vlaanderen.be 

 

Ellen Eeckhaut (Projectmanager bedrijventerreinmanagement)

09/267.86.43
ellen.eeckhaut@pomov.be